sebastian

Utworzono:

16.04.2022

Mecz zaległej 13 kolejki zakończył się wysokim wynikiem naszej drużyny.

Mecz w pełni kontrolowaliśmy od pierwszej minuty . Pierwszą bramkę w 16 minucie strzelił wracający po dłuższej pauzie Kamil Mocydlarz . W 41 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego do bramki trafia Damian Sysiak i pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-0 .

Po przerwie goście szybko zaskakują naszą drużynę i w 46 minucie mamy 2-1. Był to jednak jedyny akcent gości w tym meczu , bo podrażnieni tą sytuacją ruszyliśmy do ataku i  w 58 minucie za sprawą Kamila Mocydlarza mamy już 3-1 . Od 65 minuty mamy pokaz strzelecki w naszym wykonaniu i kolejno strzela Michał Dębski 65 min. , Kamil Mocydlarz 66 min. , Przemysław Koszyka 68 min. oraz Michał Hertmanowicz 69 min. i prowadzimy już 7-1 . W 75 minucie na strzał z daleka zdecydował się Damian Sysiak i pięknym strzałem pokonuje bramkarza gości . W 89 minucie swoją czwartą i zarazem ostatnią  bramkę w tym meczu strzela Kamil Mocydlarz i mecz kończy się wysokim wynikiem 9-1.

Mimo złej pogody mecz odbył się w dobrej atmosferze i dziękujemy drużynie gości i życzymy powodzenia w następnych meczach.